New items
No cover
Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 1
No cover
Baśń o zaczytanym Niedźwiedziu i o Króliku, który spadł z nieba
No cover
Posłaniec burzy
No cover
Był sobie pies. 2
No cover
Basia i śmieci
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
UWAGA!

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach przy ul. E.Plater 33A i filie ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA.

Drodzy Czytelnicy

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach przy ul. E.Plater 33A oraz filie biblioteczne (Filia Nr 1 – ul. Szpitalna 26, Filia Nr 2 – ul. Klonowa 41, Filia Nr3 – ul. Północna 26) i Midicentrum przy ul. W. Witosa 4A ZAMKNIĘTE DO ODWOŁANIA.

Terminy zwrotów wypożyczonych materiałów bibliotecznych zostaną prolongowane i nie będą naliczane kary za przetrzymanie książek.

Ze względu na bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i bibliotekarzy, zachęcamy do zwracania wypożyczonych książek do książkomatu ustawionego przed budynkiem przy ul. E. Plater 33A – dotyczy to książek wypożyczanych w bibliotece głównej oraz we wszystkich jej filiach.

Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Zostały podjęte w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku.

Prosimy o śledzenie naszych stron internetowych, ponieważ terminy zamknięcia Biblioteki mogą ulec zmianie.